Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ~*~ Eyes Set To Kill ~*~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
yumi
~Just an user~
~Just an user~
yumi


Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Cocos
Mesaje : 24
Puncte : 10567
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Galati
Stare de spirit : Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Empty
MesajSubiect: ~*~ Eyes Set To Kill ~*~   ~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Icon_minitimeLun Dec 07, 2009 1:15 am

Formata in 2005 de catre surori Alexia si Anissa Rodriguez, Eyes Set to Kill - care de asemenea features vocalist / clape Brandon Anderson, chitaristul Greg două Kerwin si bateristul Caleb Clifton - a realizat mai mult în patru ani cel mai scurt decât benzile de a face într-o carieră întreagă. De la începuturile lor umil Touring joc ţara în care arată rezervat prin MySpace de a deveni una dintre cele mai populare artiste de la Hot Topic şi online retailer Smartpunk.com, Eyes Set To Kill a făcut un puternic impact de durată asupra fanii lor.

După semnarea cu înregistrări BreakSilence California, cu sediul în 2007, grupul a lansat primul lor album full-length "REACH", şi Eyes Set To Kill rapid depasit colegii lor la polul muzica industria Totem şi nu a arătat niciodată înapoi. Albumul grupului a debutat pe locul # 29 in topul Billboard's Heatseekers Charts şi # 77 în Billboard Independente's Music Charts, în timp ce trupa a pierdut nici un moment pentru a lua drumul cu toată lumea de la Drop Dead Gorgeous la BrokeNCYDE, Gwen Stacey şi înainte de ochii lor.

"Lumea exterioară", de vitrine o creştere şi de maturitate, de obicei rezervat pentru artişti în floarea carierei lor. Eyes Set To Kill a reuşit la ambarcaţiunile de un album lipsită de tendinţe sau înşelătoare, lăsând o impresie de durată pentru fiecare şi fiecare ascultător.

~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ 396596
~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ 01062008100433
~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Eyes+Set+To+Kill
~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Img2
~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Eyessettokill

Ai folosit culoarea violet. Aceasta o folosesc doar moderatorii. Ai grija data viitoare.
Sus In jos
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11051
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Empty
MesajSubiect: Re: ~*~ Eyes Set To Kill ~*~   ~*~  Eyes Set To Kill  ~*~ Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 12:17 am

Hm... am auzit de trupa insa nu am asc niciodata si nici nus tiam cum arata membrii. Imi pare bine ca in trupa sunt si fete, lucru ce intalnesti cam rar la trupele rock. Oirucm baietii arata foarte bine =p~. Cred ca o sa ma apuc sa ascult si nsite melodii, sper sa raman cu impresia placutata caream avut-o atunci cand am vazut cum arata membrii trupei.
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
 
~*~ Eyes Set To Kill ~*~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Other` :: Muzica :: Rock-
Mergi direct la: