Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 top 5 persj favorite

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11027
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

top 5 persj favorite Empty
MesajSubiect: top 5 persj favorite   top 5 persj favorite Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 9:06 pm

sa vedem ce topuri are fiecare dintre voi... bineinteles, ash vrea sa si justificati alegerea facuta..

1.Gaara- hm... imi place cum arata :X, dar mai ales cum gandeste.. si.. chiar imi pare rau pentru copilaria care a avuto... oricum.. ma bucur ca sa intalnit cu naruto si ca au devenit prieteni... cred ca asta e cea mai mare realizare a lui..

2.Sakura- pai la inceput, cei drept, parea extrem de enervanta pentru ca era mai mereu cu ochii dupa sasuke.. insa, in shippuuden am observat ca sa mai schimbat, ceea ce e bine... hm.. imi mai palce si faptul ca este puternica si ca nus e lauda cu asta...

3.orochimaru- chiar daca este unul dintre persj negative ale animeului, mie imi place de el... adik.. cu exceptia acelei obsesii a lui cum ca ar vrea sa stie toate jutsurile posibile... e destul de.. dragutz.. adik imi place puterea pe care o detine... si jutsul meu preferat e acela cand scoate serpi pe gura :X..a da shi faptul cum se machiaza :X:X

4. pain - god... nu prea stiu ce sa spun despre el.. pur si simplu imi place... adik este asha de dragutz... plus ca are acea ambitie nebuna de a domina lumea.. si.. indiferent de ce ar spune altii.. planul lui este ingenios.. fata de altele...

5. sasuke - pare cam enervant cu acea razbunare a lui... dar este dragutz.. adica la el se vede ca este un suflet bun.. nu omoara oamenii nevinovati... care nu au nici o treaba cu el... tot ce vrea el este sal ucida pe itachi.. apoi... nush ce se va intampla...
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
anime~power
Admina
Admina
anime~power


Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 192
Puncte : 10907
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Mangatopia
Stare de spirit : very happy

top 5 persj favorite Empty
MesajSubiect: Re: top 5 pers. preferate   top 5 persj favorite Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 11:25 pm

1. Uchiha Madara - lol imi place de el ca desi in Konoha se zvonea ca a murit el era bine in cadrul organizatiei Akatsuki sub identitatea lui Tobi. Madara e supe, arata si bine si e puternic. Are o chakra imensa, a construit Konoha, a fondat clanul Uchiha si a posedat Sharingan Mangekoyou din prima faza a Sharinganului ramanand orb 2 ani.

2.Uchiha Itachi - No Comment. E sooooper.

3.Uchiha Sasuke - dragut pentru varsta lui, dar l-am scris pe Itachi inainte ca el e mai mare si mai dragutzzz :P

4.Tsunade- Are o personalitate puternica

5. Sai - din cate se pare e fiul lui Orochimaru, are o personalitate artistica chiar daca de mic a fost invatat sa nu aiba sentimente. In Shippuden intre el Naruto si Sakura se leaga o frumoasa prietenie, invatand sa aiba sentimente fata de ei.
Sus In jos
Kripterya
~Just an user~
~Just an user~
Kripterya


Zodiac : Capricorn
Zodiac chinezesc : Cocos
Mesaje : 3
Puncte : 10491
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Well of the Forgotten
Stare de spirit : devilish

top 5 persj favorite Empty
MesajSubiect: Re: top 5 persj favorite   top 5 persj favorite Icon_minitimeSam Dec 19, 2009 11:01 pm

Ehhh, chiar imi place sectiunea asta. Pai, eu am pareri diferite fata de anime~power si BroscFobie`Verde.

1st - Neji Hyuga :loove: Il adooorr, e personajul meu preferat.

2nd - Naruto Uzumaki (stiu stiu, boring, dar personajul principal trebuie sa fie undeva sus, desi la el cel mai mult imi plac tehnicile, dar oricum merita locul 2)

3th - si normal, Itachi Uciha (nu stiu de ce in unele locuri se scrie Uchiwa)

4th - Gaara (e suuper)

5th - Tsunade (femeia asta are o personalitate fenomenala, desi cred ca ea si Sakura ar trebui sa imparta acelasi loc, doar se aseamana atat de bine)

Acestea sunt preferatii mei, mai sunt, dar scria top5, pacat...

byebye
Sus In jos
buteanlavi
~Just an user~
~Just an user~
buteanlavi


Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 26
Puncte : 9408
Data de inscriere : 28/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Gherla
Stare de spirit : Happy ^_^

top 5 persj favorite Empty
MesajSubiect: Re: top 5 persj favorite   top 5 persj favorite Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:22 pm

1. Naruto Uzumaki : Nu mai este atat de tantalau ca atunci cand era mic si acum imi place foarte mult de el.
2. Itachi Uchiha : E super cool, si imi place cum arata. Super cute.
3: Sakura Haruno: Deoarece a devenit puternica.
4: Neji Hyuuga: nu am un motiv special pentru care il plac. Imi place doar cum arata.
5: Hinata Hyuuga : Imi place pentru ca e frumoasa si il iubeste pe Naruto.
Sus In jos
Continut sponsorizat





top 5 persj favorite Empty
MesajSubiect: Re: top 5 persj favorite   top 5 persj favorite Icon_minitime

Sus In jos
 
top 5 persj favorite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Anime` :: Naruto-
Mergi direct la: