Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ochii de Shinigami...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11051
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

Ochii de Shinigami... Empty
MesajSubiect: Ochii de Shinigami...   Ochii de Shinigami... Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 11:33 pm

hm.. ce parere aveti despre ochii de shinigami? vati da jum de viata pentru ai avea?

eu nu ash face asta.. adik nu mar ajuta prea mult.. nu ash avea la ce sai folosesc pentru ca nu am de gand sa pun pana la carnetul mortii.. nu vreau sa omor pe nimeni.. sunt pashnica:))... in plus nu am dusmani si nu urasc pe nimeni atat de mult incat sai doresc moartea... deci categoric nu as face acest targ...

voi?
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
ღPiYokoღ
~Just an user~
~Just an user~
ღPiYokoღ


Zodiac : Varsator
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 35
Puncte : 10757
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 29
Localizare : NYappy`land
Stare de spirit : nyappy

Ochii de Shinigami... Empty
MesajSubiect: Re: Ochii de Shinigami...   Ochii de Shinigami... Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 11:31 pm

umm nu sunt de mine x33 Etto e foarte cuul sa-i ai dar juma de viata e cam mult x33

nu ii vreau ~puppyeyes~
Sus In jos
http://weloveancafe.forumgratuit.ro
yumi
~Just an user~
~Just an user~
yumi


Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Cocos
Mesaje : 24
Puncte : 10567
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Galati
Stare de spirit : Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Ochii de Shinigami... Empty
MesajSubiect: Re: Ochii de Shinigami...   Ochii de Shinigami... Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 5:42 pm

m-ar placea sa-i am penru ca as sti cum ii cheama pe ceilalti fara sa mai fac cunostina.....dar u sa ii omor.
si nu mi-as da jumatate din viata, mi-ar place sa ii primes cadou :cb_11235689:
Sus In jos
anime~power
Admina
Admina
anime~power


Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 192
Puncte : 10931
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Mangatopia
Stare de spirit : very happy

Ochii de Shinigami... Empty
MesajSubiect: RE: Ochii de Shinigami   Ochii de Shinigami... Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 6:54 pm

Pai sincera sa fiu nu mi-as da jumate din viata pentru ochii de Shinigami, dar fortata de imprejurari ca Light as fi facut-o daca trebuia sa scap din belea si nu aveam aliati pe care sa-i fraieresc sa-si dea ei jumate din viata pentru mine. Cel putin asa cred eu, poate ma considerati crazy.
Sus In jos
buteanlavi
~Just an user~
~Just an user~
buteanlavi


Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 26
Puncte : 9432
Data de inscriere : 28/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Gherla
Stare de spirit : Happy ^_^

Ochii de Shinigami... Empty
MesajSubiect: Re: Ochii de Shinigami...   Ochii de Shinigami... Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 12:07 am

sunt de acord cu voi......nu mi-as da jumatate din viata pentru nimic in lume (aproape nimic)......arata super bine ochii aceea, dar nu multumesc, nu am nevoie de ei........daca i-as primi cadou ar fi altceva yes!yes!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ochii de Shinigami... Empty
MesajSubiect: Re: Ochii de Shinigami...   Ochii de Shinigami... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ochii de Shinigami...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Anime` :: Death Note-
Mergi direct la: