Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce nu ar spune ei niciodata...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11049
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

Ce nu ar spune ei niciodata... Empty
MesajSubiect: Ce nu ar spune ei niciodata...   Ce nu ar spune ei niciodata... Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 12:10 am

Yusuke:Urasc luptele.Urasc sa fiu numit batausul scolii.Si bineinteles ca am detestat dintodeauna sa particip la turnee!De cand sunt mic...mi-a placut baletul.Ador rochitele acelea roz...Hei!Aveam si eu una...oare unde am pus-o?

Kuwabara:Hiei,vre-au sa iti spun ca am tinut la tine dintodeauna.Esti o persoana foarte importanta pentru mine.U esti...cumnatul meu!

Hiei:Waaaa....nu imi place Dragonu Negru!!!Vreau sa se numeasca Fluturasu Mov!Apropo...vreau zapada!Sa ma dau cu sania...sa fac ingerasi..si sa pot imbraca aceea geaca roz primita de la Kurama.

Kurama:Daca mai spune cineva ca imi place culoarea rosie...il distrug!!Paru meu are aceasta naunta oribila pentru ca am incurcat vopselele.In loc sa ma fac brunet...am nimerit Rosu-Pasional.Si..detest trandafirii...adica..yo urasc absolut toate plantele.Am alergie la ele!Hey!!Sa ia cineva buchetu asta de lalele de langa mine pana nu incep sa stranut!

alte pareri?
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
anime~power
Admina
Admina
anime~power


Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 192
Puncte : 10929
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Mangatopia
Stare de spirit : very happy

Ce nu ar spune ei niciodata... Empty
MesajSubiect: Ce nu ar spune niciodata   Ce nu ar spune ei niciodata... Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 11:36 pm

Yusuke:Keiko esti urata si nu mi-ai placut niciodata. Ma holbam atata la fundul tau pentru ca nu stiam ce era un camion sau un tir.

Kwabara: Hiei esti cel mai tare, arata-mi si mie cum se face Dragonul Negru! Eu nu am avut asa mult talent, esti idolul meu :loove:

Hiei: Kwabara bineinteles ca te voi invata esti cel mai super ca mi-ai spus asta. Eu sunt cel mai timid din lume. Ador culoarea roz si negru este cea mai frivola culoare din lume.

Kurama: Yo, yo sunt un tip de cartier, i-au cele mai proaste note din clasa si il iubec pe Yusuke.
Sus In jos
 
Ce nu ar spune ei niciodata...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Oare Hiei ii va spune intr-o buna zi?.
» Ce nu ar spune niciodata
» Ce nu ar zice ei niciodata
» Ce nu ar zice niciodata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Anime` :: Yu Yu Hakusho-
Mergi direct la: