Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce parere aveti despre Anna?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11025
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

Ce parere aveti despre Anna? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre Anna?   Ce parere aveti despre Anna? Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 12:29 am

hm.. ce parere aveti despre persj anna?

pai sa vedem.. inafara ca toti o cred nebuna... mie mi se pare o tipa ok. Adica nu vad de ce e atat de nebuna.. la urma urmei ii vrea binele lui yoh... Ma rog.. oarecum, e una dintre personajele feminine preferate de mine... Totusi e bine cai tortureaza pe baieti :lol: .. asta e atitudinea pe care trebuie sa o ai :))=))

alte opinii?
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
anime~power
Admina
Admina
anime~power


Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 192
Puncte : 10905
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Mangatopia
Stare de spirit : very happy

Ce parere aveti despre Anna? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre Anna?   Ce parere aveti despre Anna? Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 11:52 pm

Pai prea se crede stapana lui Yoh Este un pic nebuna dupa antrenament si se viseaza deja regina Shaman. Defapt nici nu se gandea la Yoh, doar vroia sa devina puternic oricare erau riscurile si cam atata. Nu o interesa decat persona ei.
Sus In jos
alexu-tza
~Just an user~
~Just an user~
alexu-tza


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Maimuta
Mesaje : 33
Puncte : 10547
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 31
Localizare : zona crepusculara
Stare de spirit : happylica :)

Ce parere aveti despre Anna? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Anna?   Ce parere aveti despre Anna? Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 5:15 am

Citat :
Pai prea se crede stapana lui Yoh Este un pic nebuna dupa antrenament si se viseaza deja regina Shaman. Defapt nici nu se gandea la Yoh, doar vroia sa devina puternic oricare erau riscurile si cam atata. Nu o interesa decat persona ei.
si pe mn m-a enervat ea ca tot timpul spunea de regina shaman,dar ii vroia si bn lui yoh.Adica,gandestete la ep cand yoh se lasa posedat de spiritul care o sa fie spiritul lui tio(nu mai stiu cum se scria-in fine,soparla),Anna a inceput sa planga.Sau atunci cand a trebuit sa-si faca ei bagajele pt a pleca in turneu

oricum,ana e foarte exigenta,dar e singura care a putut sa-l puna la punct pe hao.....pfff,ce palma ia dat
Sus In jos
laura
~Just an user~
~Just an user~
laura


Zodiac : Balanta
Zodiac chinezesc : Caine
Mesaje : 35
Puncte : 10547
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Romania,Baia Mare, Maramures
Stare de spirit : happy:)

Ce parere aveti despre Anna? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Anna?   Ce parere aveti despre Anna? Icon_minitimeSam Dec 12, 2009 6:19 pm

dar ganditi-va ...daca nu il antrena anna,atunci nu devenea asa puternic...imi place de anna,dar e foarte dura:d
Sus In jos
just me
~Just an user~
~Just an user~
just me


Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 14
Puncte : 10499
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 28
Localizare : baia mare
Stare de spirit : optimista:)

Ce parere aveti despre Anna? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Anna?   Ce parere aveti despre Anna? Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 11:31 pm

:huh: mi se pare ok tipa..,atata tot ca uneori este cam isterica:))mai ales in privintra lui yoh;;)...dar..fara ea nu ajungea yoh unde e el acum
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre Anna? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Anna?   Ce parere aveti despre Anna? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre Anna?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Anime` :: Shaman King-
Mergi direct la: