Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ai putea trimite pe cnva in iad?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11059
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

Ai putea trimite pe cnva in iad? Empty
MesajSubiect: Ai putea trimite pe cnva in iad?   Ai putea trimite pe cnva in iad? Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 12:35 am

sa vedem... ati putea trimite pe cnva in iad?

hm.. eu nu as faceo.. adik imi distrug viata degeaba... adik de ce sa fiu eu trimisa in iad? pentru ce? pentru o cearta prosteasca.. mai bine nu... in plus as trai cu constiinta patata... e ca si cum as fi omorat pe cineva.. nu.. in nici un caz nu as fi dispusa sa fac asta...

alte pareri?
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
yumi
~Just an user~
~Just an user~
yumi


Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Cocos
Mesaje : 24
Puncte : 10575
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Galati
Stare de spirit : Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Ai putea trimite pe cnva in iad? Empty
MesajSubiect: Re: Ai putea trimite pe cnva in iad?   Ai putea trimite pe cnva in iad? Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 5:56 pm

nu stiu.... depinde cat de suparata sunt si daca il urasc
Sus In jos
alexu-tza
~Just an user~
~Just an user~
alexu-tza


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Maimuta
Mesaje : 33
Puncte : 10581
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 31
Localizare : zona crepusculara
Stare de spirit : happylica :)

Ai putea trimite pe cnva in iad? Empty
MesajSubiect: Re: Ai putea trimite pe cnva in iad?   Ai putea trimite pe cnva in iad? Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 5:37 am

nu cred ca as putea trimite pe cnv in iad
nu din cauza sufletului meu,ci pt ca pur si simplu pana acum nu am fost capabila de sentimentul "ura"
si nu cred ca nu ar trebui sa judecam noi pe altii.Eu cred ca ar trebui sa-i judecam pe altii,dar daca cnv ar merita sa fie trimis in iad,nu cred ca eu sunt in masura s-o fac

pfff,stati ca m-am razgandit.DA,as trimite.Pe parintii care-si omoara copii si pe pedofili
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ai putea trimite pe cnva in iad? Empty
MesajSubiect: Re: Ai putea trimite pe cnva in iad?   Ai putea trimite pe cnva in iad? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ai putea trimite pe cnva in iad?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Anime` :: Hell Girl-
Mergi direct la: