Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pirates Of Caraibe

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11055
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

Pirates Of Caraibe Empty
MesajSubiect: Pirates Of Caraibe   Pirates Of Caraibe Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 2:51 am

Piraţii din Caraibe: Cufărul omului mort (engleză Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest) este un film de aventuri despre piraţi din 2006, o continuare a succesului Piraţii din Caraibe: Blestemul Perlei Negre. Această continuare este regizată de Gore Verbinski şi produsă de Jerry Bruckheimer, amândoi implicaţi în realizarea primei părţi.

Johnny Depp, Orlando Bloom şi Keira Knightley şi-au reluat în primire rolurile Căpitanului Jack Sparrow, al lui Will Turner şi respectiv al lui Elizabeth Swann. Bill Nighy l-a portretizat pe crudul Davy Jones iar Stellan Skarsgård a primit rolul tatălui lui Will Turner, „Şiretul” Bill Turner.

Filmul a avut premiera în Australia şi Regatul Unit pe 6 iulie 2006, iar în ziua următoare în Statele Unite şi Canada. Pe 25 august acelaşi an a apărut şi pe ecranele din România. Filmul a stabilit câteva noi recorduri, încasând în weekendul premierei $135 milioane. În prezent se pregăteşte apariţia unei noi continuări.


cred ca toata lumea a auzit de filmul asta.,..
bun deci cum vi s-a parut?
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
ღPiYokoღ
~Just an user~
~Just an user~
ღPiYokoღ


Zodiac : Varsator
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 35
Puncte : 10761
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 29
Localizare : NYappy`land
Stare de spirit : nyappy

Pirates Of Caraibe Empty
MesajSubiect: Re: Pirates Of Caraibe   Pirates Of Caraibe Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 7:34 pm

*jeeez*

Hack sparrow e asa de ..BUN. Nu pot sa zic altfel .Imi place personalitatea lui de betivan fricos si

afemeiat. Elizabeth trebuia sa fie cu el adica eu asa vroiam *puppyeyes*
Sus In jos
http://weloveancafe.forumgratuit.ro
 
Pirates Of Caraibe
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Other` :: Filme-
Mergi direct la: