Anime Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime Maniac

This is a place where you meet the really maniax!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Originea nick-ului

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
BroscoFobie`Verde
Admina
Admina
BroscoFobie`Verde


Zodiac : Rac
Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 161
Puncte : 11051
Data de inscriere : 08/09/2009
Varsta : 27
Localizare : galatzy
Stare de spirit : Psychedelic

Originea nick-ului Empty
MesajSubiect: Originea nick-ului   Originea nick-ului Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 2:07 am

hm... sa vedem...

la mine ar fi cam asha:
eram in tabara de vara si era seara, cam vreo 2 noaptea. Stateam in camera cu inca 3 colege... si ma rog, am decis noi sa ne culcam. Pe la vreo 3, aud cum intra cineva pe usa. Nu ma obosesc sa ma uit, crezand ca doar visez... Dar aud un "oac", si inca unu, si inca unu. Ma ridic in capul oaselor si ce vad: doua broaste cum sareau prin toata camera. Am facut ceva de genu asta: :wahhhhh: dupa care s-au trezit si dudele alea de colege. Doamne deci am tras o sperietura, binewinteles opera lu colegamiu... Oricum, de acolo vine broscofobia :))

la voi?:))
Sus In jos
https://anime-maniac.forumgratuit.ro
yumi
~Just an user~
~Just an user~
yumi


Zodiac : Fecioara
Zodiac chinezesc : Cocos
Mesaje : 24
Puncte : 10567
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Galati
Stare de spirit : Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Originea nick-ului Empty
MesajSubiect: Re: Originea nick-ului   Originea nick-ului Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 6:21 pm

mie imi place mult Yuki :loove: ... si normal k imi place si numele... si mam gandit sa fie ceva asemanator cu al lui, si mi-am pus Yumi. unele prietene chiar ma striga asa :em41:
Sus In jos
anime~power
Admina
Admina
anime~power


Zodiac : Pesti
Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 192
Puncte : 10931
Data de inscriere : 28/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Mangatopia
Stare de spirit : very happy

Originea nick-ului Empty
MesajSubiect: Re:Origine nick-ului   Originea nick-ului Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 7:01 pm

Pai eu imi i-au putere din tot ce tine de animeuri. Discutii, muzica tot ce tine de anime. Si in plus noul trend in Romania este cultura otaku.
Sus In jos
Cola-Xtezzy
~Just an user~
~Just an user~
Cola-Xtezzy


Mesaje : 18
Puncte : 10564
Data de inscriere : 05/12/2009
Stare de spirit : happy everytime :X:X

Originea nick-ului Empty
MesajSubiect: Re: Originea nick-ului   Originea nick-ului Icon_minitimeMar Dec 08, 2009 8:16 pm

puey la mine e usor :)) i like a little to much Cola :X:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Originea nick-ului Empty
MesajSubiect: Re: Originea nick-ului   Originea nick-ului Icon_minitime

Sus In jos
 
Originea nick-ului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Maniac :: Other` :: Discutii-
Mergi direct la: